GLC Hakkımızda Görseli

Good Look Company

Dikiş iğnesi, birçok renk iplik ve birde dikiş makinesinin sesiyle büyüyorsan bir evde; dikilen her kumaş üzerine giyildiğinde tarifsiz bir mutluluk, aidiyet kaplıyorsa içini… Çocukluk hayallerimizin peşinden koştuk diyebiliriz bizim hikayemize! Bir gün olmasını hep umduğumuz, hayal ettiğimiz…Bu hayal doğrultusunda hepimiz başka yollardan gelip tasarım okulunda buluştuk!

Şimdi üretme zamanı!

Hayal ettiğimiz tasarımları güzel kumaşlarla buluşturup güzel bir görünüş ve mutluluk yayma zamanı. Giyildiğinde aidiyet hissettiren, kendini bulduran, işte bu benim dedirten tasarımlar. İşte biz bu heyecanla hayal ettik, senin de aynı heyecanla giymeni diliyoruz…

Atölye

Ürün kalitesini arttırabilmek ve tasarımlarımızı daha da ileriye taşıyabilmek adına şirket bünyemize kattığımız atölyemizde,
tüm imalat süreçlerini başından sonuna kadar takip ederek, kalite kontrol süreçlerini de bünyemizde yaparak koleksiyonlarımızı tamamlıyoruz.

İptal, İade Formu

Koleksiyonlar
Koleksiyonlar
Ürün Tipi
Ürün Tipi
Renk
Renk

Web sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası sayfamıza göz atabilirsiniz.