Değişim ve İade Politikası

 
Değişim veya iade sürecini başlatmak için İptal ve İade Formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Birden fazla ürün satın alınmış ise değişim veya iade yapılmak istenen ürün ‘Detaylar’ kutucuğunda belirtilmelidir.
 
İade kargonuzu anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo 835627631 kodu ile gönderimini sağlayabilirsiniz.
 
Web üzerinde İptal ve İade Formu doldurulmadan gönderilen iade veya değişimler kabul edilmeyecektir.
 
İadelerinizi Yurtiçi Kargoya teslim ederken, mutlaka sipariş verdiğiniz isim ile teslim etmelisiniz. Aksi halde değişim veya iadeniz, doldurduğunuz formda ki isim ile uyuşmadığı için kabul edilmeyecektir.
 
Kullanılmış, orjinalliğini kaybetmiş ve üzerinde etiketi bulunmayan ürünlerde kesinlikle değişim veya iade işlemi yapılmamaktadır.Kullanım kaynaklı hasar görmüş (yırtılmış, kalıpta deformasyon oluşmuş, kopmuş, vb.) ürünlerin değişim veya iadesi kabul edilmemektedir. İade kargolar yine orjinal kutusunda paketlenmesi düzgün bir şekilde yapılmış hali ile kabul edilecektir, aksi halde iadeniz tarafımızca kabul edilmeyecektir. 
 
Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilir ve/veya  bir defaya mahsus olarak beden ve model değişimi yapabilirsiniz.
 
GERİ ÖDEME
 
İade edilen ürünler atölyemize ulaştığında, kalite kontrolden geçtikten sonra iade süreciniz başlatılır.
 
Kredi kartı ile ödenen siparişler, ödeme sırasında kullanılan orijinal karta iade edilecektir. İade edilen tutar bir sonraki fatura ekstresinde mevcut olacaktır. İade süresi, bankalara ve kredi sağlayıcılara bağlı olarak değişebilir.

İptal, İade Formu

Koleksiyonlar
Koleksiyonlar
Ürün Tipi
Ürün Tipi
Renk
Renk

Web sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası sayfamıza göz atabilirsiniz.